Dyspozytor +48 697 450 304

Decydując się na skorzystanie z profesjonalnych usług transportowych typu HDS każdy nasz klient otrzymuje gwarancję zaoszczędzenia dużej ilości cennego czasu oraz nerwów towarzyszących trudnej sytuacji. 

Instalacje maszyn linii produkcyjnej odbywa się zgodnie z powierzonymi wytycznymi i wskazówkami dostarczonymi od zleceniodawcy. Oferujemy instalację takich elementów jak:

– przyłącza elektryczne,

– przyłącza pneumatyczne

– przyłącza hydrauliczne.

Dodatkowo klienci usług transportowych HDS Wrocław mają możliwość z korzystania z opcji serwisowania maszyn znajdujących się na linii produkcyjnej. Dzięki temu w najbardziej optymalny sposób przygotowuje się przenoszoną linię produkcyjną do wznowienia swojej pracy. Ułatwia to w znaczny sposób pracę w całej firmie  także w znaczący sposób minimalizuje proclemy związane z dezorganizacją prowadzonych prac w nowym miejscu.

 

Transport HDS Wrocław – szeroki zakres oferowanych usług.

Jeżeli masz logistyczny problem związany z transportem nietypowych towarów, charakteryzujących się niestandardowymi wymiarami lub kształtem, warto wziąć telefon w dłoń i skorzystać z profesjonalnych usług naszej firmy usługi transportowe HDS Wrocław. Jednak warto wspomnieć i zaznaczyć, że nasza oferta możliwości jest bardzo szeroka i oprócz logistycznych spraw związanych z szeroko rozumianym transportem oferujemy takie usługi jak:

– demontaż, relokacja oraz montaż maszyn oraz innych urządzeń przemysłowych,

– prace związane z relokacją całych zakładów przemysłowych,

– demontaż a następnie montaż różnego rodzaju konstrukcji stalowych,

– prace związane z zabezpieczeniem maszyn, ich załadunek oraz każdy etap transportu,

– wykonanie prac związanych z instalacją różnego typu urządzeń takich jak: przyłącza elektryczne, przyłącza hydrauliczne oraz przyłącza pneumatyczne,

– chętnie wspomożemy prace o charakterze remontowym, naprawczym,

– oferujemy również prace modernizacyjne stosowanych maszyn.

 

Transport HDS we Wrocławiu

Nasza firma usługi transportowe HDS Wrocław specjalizuje się w niestandardowych projektach przewozowych, dlatego też dysponujemy różnymi rodzajami sprzętu aby w maksymalny sposób móc dopasować się do wymagań klienta. Szeroki wachlarz usług pozwala na sprawne manewrowanie dowolnie wybranym towarem:

  • różno-gabarytowymi kontenerami,
  • materiałami o sypkiej konsystencji,
  • studniami wykonanymi z betonu,
  • szynami kolejowymi,
  • różnego rodzaju metalowymi konstrukcjami,
  • sprzętem i maszynami budowlanymi,
  • materiałami związanymi z budownictwem czy wyposażeniem ogrodowym,
  • oknami i materiałami wykonanymi ze szkła
  • pustymi bądź załadowanymi towarem paletami.

Jeśli masz przed sobą konieczność transportu niewygodnych towarów, które charakteryzują się niestandardowym kształtem lub wymiarami, nie męcz się w poszukiwaniu dogodnego rozwiązania. Sięgnij po telefon i zadzwoń do naszej firmy oferującej usługi transportowe HDS Wrocław, a nasi pracownicy zajmą się całą resztą. Postaw na profesjonalne usługi transportowe.